Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Środowiskowy Dom Samopomocy w Zamościu

Archiwum 2023

22.12.2023

Spotkanie Wigilijne!

Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas ks Robertowi Strusowi Proboszczowi Parafii Katedralnej w Zamościu, Pani Annie Marii Antos Z-cy Prezydenta Miata Zamość,Pani Monice Zawiślak Dyrektorowi LUW w Lublinie Delegatura, Zamość, Pani Renacie Niemiec -Bubiłek Dyrektorowi Wydziału Spraw Społecznych i Zarządzania Kryzysowego,Pani Dorocie Daniłowicz Starszemu Inspektorowi Wojewódzkiemu LUW w Lublinie Delegatura Zamość,Pani Joannie Jurgielewicz Kierownikowi Sekcji ds.pieczy zastępczej domów pomocy społecznej i ośrodków wsparcia MCPR Zamość oraz Panu Filipowi Kościuszko Kierownikowi Centrum Zdrowia Psychicznego.

6.12.2023

Przyszedł do nas Mikołaj!

Spełnił nasze życzenia, Dziękujemy!

 

30.11.2023

Dzisiaj odbyło się kolejne spotkanie z wolontariuszami z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 1w Zamościu. Mogliśmy skorzystać z porad i usług fryzjerskich oraz zapoznać się z ciekawostkami informatycznymi.Spotkanie zakończyło się wspólnym spędzeniem czasu przy kawie w Andrzejkowej atmosferze:)!

29.11.2023

W rytmach cygańskiej muzyki spędziliśmy Andrzejki w Środowiskowym Domu Samopomocy w Modryniu!!

Wspólnie z uczestnikami Środowiskowego Domu Samopomocy w Biłgoraju i uczestnikami Środowiskowego Domu Samopomocy w Modryniu tańczliśmy w rytmach Zespołu "Arabeska ".Serdecznie dziekujemy za zaproszenie, wspaniałą atmosferę i szaloną zabawę!!!!!!!!!!

7.11.2023

Świętujemy 60-te urodziny naszego kolegi Adama!!!!

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO:)!!

20.10.2023

Dzisiaj odbyła się wystawa pokonkursowa XXl Edycji Konkursu Plastycznego dla Dorosłych Osób Niepełnosprawnych.

Serdecznie dziękujemy za udział a laureatom gratulujemy!!!

6.10.2023

Dzisiaj odwiedziliśmy Archipelag Roztocze-Park Żywiołów.

Zwiedziliśmy Park Żywiołów,Park Miniatur Kresowych i Krainę Dyni
Świetne miejsce,które uczy,rozwija i bawi!

3.10.2023

Nasi Panowie dzisiaj świętują-Dzień Chłopaka!!!

22.09.2023

W piątek odbyła się cykliczna impreza Wesoło-Folkowo-Dożynkowo.

Mieliśmy ogromną przyjemność bawić się z naszymi zaprzyjaźnionymi placówkami, Środowiskowym Domem Samopomocy w Modryniu oraz Środowiskowy Domem Samopomocy w Biłgoraju.Wszyscy bawiliśmy się świetnie, pogoda dopisała.

Dziękujemy za wspólną zabawę!!!

1.09.2023

Ostatnie wakacyjne wyjście nad zamojski zalew!!!!:)

30.08.2023

W tym tygodniu braliśmy udział w dwudniowych warsztatach "Masz głos" projektu Fundacji ZEW,który ma zadanie nabywanie i podtrzymywanie umiejętności niezbędnych do samodzielnego funkcjonowania osób niepełnosprawnych.

Dziękujemy za interesujące zajęcia!

25.08.2023

W  piątek na zaproszenie Środowiskowego Domu Samopomocy w Modryniu miło nam było gościć na Wyspie Kryłowskiej. W Imprezie Integracyjnej brał także udział Środowiskowy Dom Samopomocy w Biłgoraju.

Podczs spotkania integracyjnego mieliśmy możliwość zwiedzić wiele ciekawych miejsc oraz uczestniczyć w zabawach sportowych,plastycznych i tanecznych.Wyjątkowym wydarzeniem była wizyta w Placówce Straży Granicznej.Spotkanie zakończyło się wspólnym biesiadowaniem przy muzyce.

Serdecznie dziekujemy za zaproszenie i wspaniałą zabawę!!!

19.07.2023

Ponownie miło było nam gościć w "Alpaki Roztocze":)

Cudowny czas,przemili właściciele oraz klimatyczne miejsce. Napewno tam wrócimy!

14.07.2023

Piątkowy aktywny odpoczynek nad zamojskim zalewem

Serdecznie dziękujemy WOPR za udostępnienie sprzętu wodnego oraz opiekę podczas wypoczynku!!!

28.06.2023

Wczoraj braliśmy udział w Pikniku Sportowo-Rekreacyjnym organizowanym przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Biłgoraju.Podczas spotkania mieliśmy możliwość uczestniczyć w alpakoterapii,zajęciach sportowych oraz zabawach z zakresu terapii śmiechem.Serdecznie dziękujemy za zaproszenie,współzawodnictwo oraz świetną atmosferę!!!

14.06.2022

Dzisiaj mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Pikniku Integracyjnym w ogrodach Domu Pomocy Społecznej w Zamościu.Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i wspaniałą zabawę!:)

14.06.2023

Mistrzostwa Polski w Bocci - kategoria Open
7 miejsce

6.06.2023

Wycieczka do Janowa Lubelskiego!

Pogoda i humory dopisały:)

5.06.2023

Dzień cebularza!

26.05.2023

Jak co roku braliśmy udział w Mszy Św. z okazji Dnia Matki. Odbyła się w Sanktuarium Maryjnym w Krasnobrodzie. Po zakończonej uroczystości udaliśmy się na obiad do Restauracji Natura oraz odwiedziliśmy "Kapliczkę na Wodzie"

19.05.2023

Piątkowe wyjście do kina na film "Trzej Muszkieterowie"

11.05.2023

W czwartek odbyły się Warsztaty "Zróbmy Razem Coś".
Miło było nam gościć Środowiskowy Dom Samopomocy w Modryniu Panią Dyrektor Annę Piluś z pracownikami oraz uczestnikami, Środowiskowy Dom Samopomocy w Biłgoraju Pana Dyrektora Grzegorza Farynę z pracownikami oraz uczestnikami. Podczas warsztatów pastycznych,muzycznych,kulinarnych,bocci oraz ""spotkań z naturą"w pracowni ogrodniczo-porzadkowej mieliśmy okazję nauczyć się wielu wspaniałych umiejętności.Nie obyło się bez wspaniałej zabawy i wspólnego grillowania.
Dziekujemy naszym gościom za aktywnie spędzony czas!!!

24.04.2023

Dzisiaj mieliśmy przyjemność gościć Panie dietetyczki z Natur House.
W prelekcji na temat zdrowego odżywiania dowiedzieliśmy się wielu interesujących informacji na temat zdrowego odżywiania.

20.04.2023

Dzięki uprzejmości Ks Proboszcza Roberta Strusa zwiedziliśmy Muzeum Sakralne Katedry Zamojskiej.Obejżeliśmy wystawę tymczasową Pisanki Wielkanocnej oraz stałą wystawę historii Zamościa i Katedry Zamojskiej.Serdrcznie dziękujemy za ciekawie spędzony czas.

19.04.2023

Liga Bocci.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zamościu.

14.04.2023

Dzisiaj mieliśmy przyjemność uczestniczyć w XXl Zawodach Modeli Balonów na Ogrzane Powietrze zorganizowanych na Rynku Starego Miasta w Zamościu.

5.04.2023

Wielkanoc 2023

Dzisiaj w Naszym Domu odbyło się Spotkanie Wielkanocne.

Ogromnie miło nam było gościć Księdza Roberta Strusa,przestawicieli Urzedu Miasta Zamość, przedstawicieli LUW w Lublinie Delegatura Zamość ,przedstawicieli MCPR w Zamościu ,przedstawicieli Centrum Zdrowia Psychicznego.Serdecznie dziękujemy za przybycie zaproszonym gościom oraz świąteczną atmosferę podczas spotkania!!!

29.03.2023

Malutki chwalipost!!

Dzisiaj braliśmy udział w zawodach bocci organizowanych w OSiR w Zamościu.

W zawodach startowało 8 drużyn.Zdobyliśmy lll miejsce!!

Jesteśmy z siebie dumni:)

23.03.2023

Kiermasz Wielkanocny!!

22.03.2023

Tego dnia mieliśmy przyjemność gościć Iluzjonistę Janusza Popiel - Tristo.
Serdecznie dziękujemy za wspaniały i zaskakujący pokaz iluzji!!!

22.03.2023

Dzisiaj odbyły się wybory Samorządu Uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy.Zwyciężcom gratulujemy i życzymy samych sukcesów.

14.03.2023

Dzisiaj uczestniczyliśmy w zajęciach grupowych na temat:"CV - podsumowaniem siebie"z doradcą zawodowym Panią Agnieszką Piętak -Faryna z WUP w Lublinie,Wydział Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Filia w Zamościu.Omowione zostały formy tworzenia CV. Pod koniec zajęć wykonaliśmy ćwiczenia ,które pomogły nam utrwalić nabytą wiedzę w tym zakresie.

8.03.2023

DZIEŃ KOBIET

Dziękujemy za wspaniały dzień naszym Panom,którzy przygotowali wspaniałą inscenizację slowno- muzyczną oraz prezenty dla wszystkich kobiet.

W podziękowaniu przygotowałyśmy słodkie niespodzianki i pyszny obiad!

23.02.2023

"Masz Ci los" świetna polska komedia-polecamy.

Bawiliśmy się świetnie!

20.02.2023

W poniedziałek uczestniczyliśmy w spotkaniu z okazji przejścia na emeryturę Pani Elżbiety Kyc Dyrektora Środowiskowego Domu Samopomocy w Tarnogrodzie.Jeszcze raz dziękujemy za owocną współpracę i życzymy wszystkiego dobrego!!

17.02.2023

Serdecznie dziękujemy Fundacji Pomaganie Krzepi za przekazane produkty żywnościowe!!

16.02.2023

"Wszystkie diety dziś na boku....
Tłusty Czwartek jest raz w roku"

My Świętujemy od rana:)

14.02.2023

WALENTYNKI!!!

9.02.2023

Międzynarodowy Dzień Pizzy.

W ramach zajęć w pracowni kulinarnej przygotowaliśmy przepyszną pizzę!:)

2.02.2023

W dniu dzisiejszym mieliśmy przyjemność uczestniczyć w warsztatach teatralnych zorganizowanych przez Teatr Brunona Zmarlickiego "Jafi Art" z Krakowa.Niezwykłe spotkanie i wspaniała zabawa.Dziękujemy:)

31.01.2023

Konkurs Aktywności rozstrzygnięty!!!

Gratulujemy wszystkim wyróżnionym kolegom!

Pogoda

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny